Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Katowickie Stowarzyszenie Trzeźwościowe `Jędruś`Katowice

Jesteś tutaj: Strona główna - Rozgrywki Remika

Rozgrywki Remika

Od miesiąca stycznia 2022 roku po długiej przerwie rozpoczęliśmy na nowo rozgrywki remika w siedzibie naszego stowarzyszenia KST "Jędruś", niektórym naszym członkom bardzo odpowiada ta forma rozrywki. 
Ta forma rozgrywek była kontynuowana wspólnie z zaprzyjaźnionym stowarzyszeniem "FENIKS" z Chorzowa ale ze względu na panoszenie się wciąż pandemii Koronawirusa wspólna gra została zawieszona a Jędrusie rozgrywają partyjki we własnym ścisłym gronie.
Jest nam bardzo przykro z tego powodu ale jesteśmy dobrej myśli i wierzymy że wkrótce znów będziemy się razem cieszyć z gry.
========================================================================
Remik- Luty, Marzec, Kwiecień 2022
Kontynuujemy co miesiąc grę w karty i dobrze się przy tym bawimy. W marcu doszła nam jedna osoba Jerzy który też w wolnych chwilach będzie uczestniczył w tej rywalizacji a dla nas jest to odskocznia od codziennych spraw . Lubimy ze sobą przebywać więc ustalone spotkania będą się odbywały. Jak to w kartach bywa wszystko zależy w danym dniu od szczęścia -"fortuna kołem się toczy" i szczęśliwcy zmieniają się na tablicy wyników co miesiąc . Grunt to dobra zabawa, miłe towarzystwo, humor ,śmiech i to są pozytywne strony tych spotkań.
=======================================================================
Remik - Maj, Czerwiec 2022r
W tym miesiącu także odbyły się rozgrywki w Remika ,doszedł nam jeden gracz a jest to Grzegorz i fajnie że się zdecydował , nam jest zawsze bardzo miło gdy ktoś dołącza do naszej wąskiej grupy.
=======================================================================
Remik - Lipiec, Sierpień 2022r
Rozpoczął się okres wakacyjny a nasza grupa nie zwalnia i dalej będzie razem prowadzić rozgrywki w większym lub mniejszym gronie. 
======================================================================
Remik - Wrzesień, Październik, Listopad 2022r
Dnia 1.09.2022 rozpoczynamy od zagrania w remika w szerszym gronie bo już nasza Basieńka wznawia grę, powróciła do nas po długiej przerwie z czego się cieszymy i witamy z radością każdego nowego gracza. 
Zaś w m-cu październiku doszła do nas Wiesia która zaczyna grę po raz pierwszy w tym roku i już zajęła pierwsze miejsce przy stoliku-gratulujemy.
Listopad jak co miesiąc rozgrywki odbywają się w pierwszy czwartek i jak co miesiąc są emocje, gra odbywa się przy dwóch stolikach więc mistrzów jest tylko dwóch reszta zajmuje dalsze miejsca ale cieszy nas samo spotkanie i rywalizacja.
======================================================================
Remik - Grudzień 2022r
W dniu 1.12.2022r odbyły się ostatnie w tym roku rozgrywki Remika ale też podsumowanie całego roku. Pierwsze miejsce na podium zajął Andrzej i to jest mistrz roku 2022. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie małe co nie co ale też z tej okazji było symboliczne ciastko i kawa. Było bardzo sympatycznie i miło spotykać się z grupą osób która lubi zdrową rywalizację i umie się przy tym dobrze bawić. Dziękuję bardzo za te comiesięczne spotkania i od nowego roku rozpoczynamy od nowa. Do zobaczenia

Polecamy

Śląskie. Pozytywna Energia

FIO - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Witryna jest częścią Regionalnego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego