Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Katowickie Stowarzyszenie Trzeźwościowe `Jędruś`Katowice

Jesteś tutaj: Strona główna - Rozgrywki Remika

Rozgrywki Remika

Remik styczeń 2023
Rozpoczynamy rozgrywki w Remika wspólnie z zaprzyjaźnionym CHST Feniks tak jak odbywało się to w poprzednich latach. Spotkania zostały przerwane przez pandemię ale od 2023 roku wracamy do gry i kontynuujemy spotkania na nowo. Wszyscy gracze są bardzo zadowoleni i spragnieni spotkań w szerszym gronie. W dniu 13.01.2023 rozgrywki odbyły się w Chorzowie a dnia 19.01.2023r były u nas w KST Jędruś Katowice, mamy nadzieję że nic nam w tym roku nie stanie na przeszkodzie i będziemy się cieszyć razem z gry.
Remik Luty 2023
Spotkanie miłośników gry odbyło się także w miesiącu lutym, w dniu 3.02.2023 w CHST Feniks i 9.02.2023 w KST Jędruś. Jest duże zainteresowanie chociaż zimno i chlapa na dworze to nikogo nie przeraża ten fakt. Bawimy się dobrze i spędzamy popołudnia w sympatycznym towarzystwie.
Remik marzec 2023
Tak jak w poprzednim miesiącu daty spotkań zostają te same a emocje z miesiąca na miesiąc coraz większe. Chociaż osób było mniej bo niektórzy z graczy są w sanatorium to rozgrywki trwają. Jest super.
Remik kwiecień 2023
Po świątecznych rodzinnych spotkaniach odbyły się dzień po dniu rozgrywki w Remika tj.13.04.2023 w w Jędruś a 14.04.2023 Feniks. Gracze przystąpili z nowymi siłami i pełni zapału chcieli osiągnąć najlepszy wynik, niektórym szczęście dopisywało lepiej innym gorzej ale zawsze mamy dużo frajdy ze spotkań.
Remik maj 2023
W miesiącu maju rozgrywki remika odbyły się dopiero po długim majowym weekendzie. Z uwagi na to że większa część graczy wyjechała na odpoczynek rozgrywki odbyły się w KST Jędruś dnia 12.o5.2023 a w CHST "Feniks" dnia 13.05.2023 wszyscy byli spragnieni aby zasiąść razem do stołów i rozegrać partyjkę nie zważając na wyniki, liczy się miłe towarzystwo i wyśmienita atmosfera.      

Polecamy

Śląskie. Pozytywna Energia

FIO - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Witryna jest częścią Regionalnego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego