Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Katowickie Stowarzyszenie Trzeźwościowe `Jędruś`Katowice

Jesteś tutaj: Strona główna - Rozgrywki Remika

Rozgrywki Remika

Od miesiąca stycznia 2022 roku po długiej przerwie rozpoczęliśmy na nowo rozgrywki remika w siedzibie naszego stowarzyszenia KST "Jędruś", niektórym naszym członkom bardzo odpowiada ta forma rozrywki. 
Ta forma rozgrywek była kontynuowana wspólnie z zaprzyjaźnionym stowarzyszeniem "FENIKS" z Chorzowa ale ze względu na panoszenie się wciąż pandemii Koronawirusa wspólna gra została zawieszona a Jędrusie rozgrywają partyjki we własnym ścisłym gronie.
Jest nam bardzo przykro z tego powodu ale jesteśmy dobrej myśli i wierzymy że wkrótce znów będziemy się razem cieszyć z gry.
========================================================================
Remik- Luty, Marzec, Kwiecień 2022
Kontynuujemy co miesiąc grę w karty i dobrze się przy tym bawimy. W marcu doszła nam jedna osoba Jerzy który też w wolnych chwilach będzie uczestniczył w tej rywalizacji a dla nas jest to odskocznia od codziennych spraw . Lubimy ze sobą przebywać więc ustalone spotkania będą się odbywały. Jak to w kartach bywa wszystko zależy w danym dniu od szczęścia -"fortuna kołem się toczy" i szczęśliwcy zmieniają się na tablicy wyników co miesiąc . Grunt to dobra zabawa, miłe towarzystwo, humor ,śmiech i to są pozytywne strony tych spotkań.
=======================================================================
Remik - Maj, Czerwiec 2022r
W tym miesiącu także odbyły się rozgrywki w Remika ,doszedł nam jeden gracz a jest to Grzegorz i fajnie że się zdecydował , nam jest zawsze bardzo miło gdy ktoś dołącza do naszej wąskiej grupy. 

Polecamy

Śląskie. Pozytywna Energia

FIO - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Witryna jest częścią Regionalnego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego